Adresimiz :

Bahçelievler Mh. GMK Bulvarı Rastgeldi Apt. A Blok Kat:2 No:5 Yenişehir / MERSİN.

Bizi Arayın :Tel/Fax : 0324 327 30 71-72


Gsm : 0534 794 58 78

Bize Mail Atın :info@jeitatravel.com


Yurtiçi Tur Detayları

BURSA - ÇANAKKALE - AYVALIK TURU

Yesil Türbe - Ulu Camii - Tophane - Gelibolu Yarim Adasi - Sehitlik - Ayvalik - Cunda Adasi - Seytan Sofrasi

Tel/Fax :

0324 327 30 71-72

Fiyat Bilgileri

GEZI FIYATI
MIN. 40 KISI KAPASITELI ARAÇ ÜZERINDEN
KISI BASI HERSEY DAHIL FIYAT
        450 TL NAKIT
* 0-2 YAS ( Araçta koltuk almamak kaydi ile ) ÜCRETSIZ
* 3-6 YAS    150 TL
* 7-12 YAS  315 TL
* TEK KISILIK ODA FARKI  180 TL

ÜCRETE DAHIL  HIZMETLER
** KONFORLU ULASIM
** 2 GECE KONAKLAMA
** 3 SABAH KAHVALTISI
** 3 ÖGLE YEMEGI
** 2 AKSAM YEMEGI
** ARAÇ IÇI IKRAMLAR
** SEYAHAT SIGORTASI
** PROFESYONEL REHBERLIK

ÜCRETE DAHIL OLMAYANLAR
* OTELLERDE ALINAN EKSTRALAR
* TÜM KISISEL HARCAMALAR
* MÜZE ve ÖREN YERI GIRIS ÜCRETI

Genel Bilgiler

1. GÜN
Konya Afyon Eskisehir üzerinden Bursa’ya ulasiyoruz. Kahvalti sonrasi Bursa’nin simgesi haline gelen ve Osmanli’nin bütün ihtisamini gözler önüne seren bir yapi olan Ulu Cami’yi ziyaret ediyoruz. Cami gezimiz sonrasi Bursa’yi kusbakisi izleyebilecegimiz bir nokta olan ve içerisinde Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulundugu; ve ordunun top ihtiyacini karsilayan bir merkez olan Tophane’yi ziyaret ediyoruz.  12. yüzyildan beri ipek üretim ve satis merkezi olarak kullanilan Koza Han ‘da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanimiz sonrasinda ögle yemegi.  Yemekten sonra Emir Sultan ve Yesil Türbe gezilerimizi yapip Uludag yolu üzerinde bulunan tarihi çinar da çay molasi veriyoruz. Gezilerimiz sonrasinda Bursa’dan ayriliyor ve yolumuz üzerinde bulunan Bandirma da kisa bir mola veriyoruz. Konaklama ve Aksam yemegi Çanakkale de.
2. GÜN
Otelde alinan açik büfe kahvalti sonrasi otobüsümüzle Gelibolu yarimadasina geçmek üzere feribota biniyoruz. Tarihimizin en hüzünlü zaferlerinden birinin yasandigi, 250 bin kahraman insanimizin sehadet mertebesine ulastigi ve her karisinda sehitlerimizin hatiralarinin bulundugu Gelibolu yarimadasini ziyaret ediyoruz. Kilitbahir Kalesi, Seyit Onbasi, Soganli Dere Sehitligi, Çanakkale Sehitler Abidesi, Seddülbahir Kalesi, Alçi Tepe, Hain Tepe, Mehmetcige Saygi Aniti, Kanli Sirt Kitabesi, 57. Alay Sehitligi, Kaba Tepe, Anzak Koyu, Conk Bayiri, Küçük Anafarta, Büyük Anafarta Gelibolu Yarim Adasinda ziyaret edecegimiz baslica yerlerdir. Sehitlik ziyaretimiz sonrasi Çanakkale deniz müzesi gezimiz için feribotla karsiya geçiyoruz. Konaklama ve Aksam Yemegi Ayvalikta.
3.GÜN
Otelde alinan kahvalti sonrasi Cunda adasini Ayvaliga baglayan köprü üzerinden muhtesem bir sahil kesimi olan Cunda  ( Ali Bey ) Adasi’na variyoruz. Burada bulunan Rum mimarisi evler sizleri büyüleyecek. Ayni mimari tarzda insa edilen ‘’ Taksiyaris Kilisesi ‘’ ni ziyaret ettikten sonra, Cunda’nin meshur sakizli kahvesi ve sakizli dondurmasini tatmak için serbest zaman veriyoruz. Keyifli Cunda gezimizden sonra Ögle Yemegi için Ayvaliktayiz. Ögle yemeginden sonra bölgenin tüm güzelligini kusbakisi görebilecegimiz nokta olan ‘’ Seytan sofrasi’’ na çikiyoruz. Verecegimiz serbest zamanin ardindan Gezimiz boyunca biriktirdigimiz fotograflar,  güzel anilar ve hatiralarla Mersine dönmek üzere yola koyuluyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasinda Mersine ulasiyor; bir baska Jeita Turizm organizasyonunda bulusmak üzere misafirlerimizden ayriliyoruz.

TARİH BİLGİSİ

7-13 Haziran 2018
27 Haziran-3 Temmuz
16-22 Temmuz 2018
18-24 Temmuz 2018

25-31 Temmuz 2018
1-7 Agustos 2018 
8-14 Agustos 2018
15-21 Agustos 2018
22-28 Agustos 2018
29 Agus.- 4 Eylül 2018
5-11 Eylül 2018 
12-18 Eylül 2018

TURA ÇIKARKEN

  • ( Tercihen önceden giyilmiş ) Rahat edebileceğiniz ayakkabı , terlik , mayo , hırka ve şemsiye ve yagmurluk alınması ,
  • Kişisel bakım araçlarının ( diş macunu , kozmetik ürünleri , kişisel temizlik malzemeleri , rutin kullanılan ilaçlar ) alınması ,
  • Telefon defteri , harita , not defteri , kalem ve bunun gibi gerekli olacak eşyaların alınması ,
  • Güneş gözlüğü , cep telefonu & sarj aleti , el feneri , pil , güneş gözlüğü ve alarmlı saat alınması
  • Kesinliklikle Nüfus cüzdanı ve var ise banka kartlarının alınması.

EVDEN ÇIKARKEN

Evden çıkarken tüp , ocak , buzdolabı , kapı ve pencerelerin sıkı kapatıldığından emin olunması ve evcil hayvan sahibi iseniz yakın bir akrabanız veya komşunuza evde olmayacağınız gün kadar bırakılıp ihtiyaçlarının komşunuza veya akrabanıza teslim edilmesi.