Adresimiz :

Bahçelievler Mh. GMK Bulvarı Rastgeldi Apt. A Blok Kat:2 No:5 Yenişehir / MERSİN.

Bizi Arayın :Tel/Fax : 0324 327 30 71-72


Gsm : 0534 794 58 78

Bize Mail Atın :info@jeitatravel.com


Yurtiçi Tur Detayları

DOGU KARADENIZ TURU YAYLALAR - BATUM

AMASYA - SAMSUN - ORDU - GIRESUN - TRABZON - RIZE - BATUM

Tel/Fax :

0324 327 30 71-72

Fiyat Bilgileri

HER SEY DAHIL


GEZI FIYATI
MIN. 40 KISI KAPASITELI ARAÇ ÜZERINDEN
KISI BASI HERSEY DAHIL FIYAT
        950 TL NAKIT
* 0-2 YAS ( Araçta koltuk almamak kaydi ile ) ÜCRETSIZ
* 3-6 YAS    485 TL
* 7-12 YAS  710 TL
* TEK KISILIK ODA FARKI  285 TL


ÜCRETE DAHIL  HIZMETLER
** KONFORLU ULASIM
** 5 GECE KONAKLAMA
** 6 SABAH KAHVALTISI
** 6 ÖGLE YEMEGI
** 5 AKSAM YEMEGI
** ARAÇ IÇI IKRAMLAR
** SEYAHAT SIGORTASI
** PROFESYONEL REHBERLIK


ÜCRETE DAHIL OLMAYANLAR
* OTELLERDE ALINAN EKSTRALAR
* TÜM KISISEL HARCAMALAR
* MÜZE ve ÖREN YERI GIRIS ÜCRETI
* YÜKSEK YAYLALAR ULASIM
* BATUM ÇIKIS HARCI

Genel Bilgiler

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

1.GÜN Amasya - Samsun – Ünye - Fatsa                                                                           

Sabah saatlerinde Amasya’ya variyoruz, alinan kahvalti sonrasi sonra sehzadeler kenti Amasya da gezimiz basliyor. Yesilirmak kiyisindan panoramik olarak Pontus Kral Kaya Mezarlari fotograflaniyor. 2. Beyazid Külliyesi, Sehzadeler Parki, Amasya Arkeoloji ve Mumya Müzesi, Ferhat ve Sirin’in su kanallari gezimizi yapiyor Samsun’a hareket ediyoruz. Ögle yemegi sonrasi Ilk Adim Aniti, Yabancilar Çarsisi ve Bandirma Vapuru gezilerimizi yapip Ünye de kisa bir molanin ardinda konaklama ve aksam yemegi için Fatsa da bulunan otelimize hareket ediyoruz.

2.GÜN Firtina Vadisi –  Tek Kemerli Köprü - Ayder Yaylasi – Gelin Tülü Selalesi      

Otel de alinan kahvalti sonrasi Kaçkar Daglari Milli Parki’na gitmek üzere Çamlihemsin’e hareket ediyoruz. Ögle Yemegi Firtina deresi kenarinda bulunan restoranimizda. Firtina Vadisi boyunca ilerleyerek Cenevizlilerden kalma tek kemerli köprüleri yol boyunca görüyor ve fotografliyoruz. Ayder Yaylasi, Gelin Tülü Selalesi manzarasinda doga ile iç içe bir saatlik serbest vakit veriyoruz. Konaklama, aksam yemegi ve müzik eglence programi için Hopa da bulunan otelimize variyoruz.

3.GÜN Batum, Sehir Parki - Avrupa Meydan - Medea Aniti - Botanik Parki           

Kahvalti sonrasi Batum gezimize basliyoruz. Orta Camii, Etnografya Müzesi, Sehir Parki, Batum Limani, Avrupa Meydani ve Medea Aniti gezileri ardindan Dünyadaki bütün bitki türlerini barindiran Botanik Parki gezisini yapiyoruz. Ögle yemeginin ardindan serbest zaman. Gönye Kalesi’nde panoramik fotograf molasi ile Batum Gezimizi bitirip konaklama ve aksam yemegi için Rize’ye variyoruz..

4.GÜN Rize Bezi Atölyesi – Uzungöl – Yüksek Yaylalar ( Lustra ve Kraster )         

Otelde alinan kahvalti sonrasi yöre insani için hala önemini koruyan “feretiko” (Rize bezi) yapim merkezlerinden biri olan Zaimoglu Rize Bezi Tesisleri’ne ugruyoruz. Hint keneviriyle; yani kendir ipiyle el dokuma tezgahlarinda üretilen bu kumas türünden yapilan ürünleri gördükten sonra alisveris molasi için serbest zaman veriyoruz. Uzungöl ve yüksek yayla gezileri için hareket ediyoruz. Uzungöl’de ögle yemegi ve fotograf molasi. Muhtesem orman manzarasi esliginde Karadeniz’in 30 agaç çesidinin ayni yerde yetistigi bölgeyi kesfetmek için minibüslerimize binerek yüksek yaylalara dogru çikmaya basliyoruz. Lustra Yaylasi ve Karester yaylasinda Uzungöl’ü en yüksekten fotograflarken Karadeniz’in muhtesem dogasina bir kere daha hayran kalacaksiniz. Konaklama ve aksam yemegi Uzungöl de.                  Yüksek Yayla Gezisi Lustra ve Karester Yaylalari (Ekstra 35 TL)

5.GÜN Sürmene – Ayasofya Müzesi – Atatürk Köskü                                              

Kahvalti sonrasi Türkiye’de biçagin ana vatani olarak adlandirilan Sürmene’de alisveris için mola veriyor. Daha sonra Trabzon’a variyor ve merkez’de ki turumuza basliyoruz. Kommenoslar Dönemi merkez kiliselerinden biri olan ve su an müze olarak kullanilan Ayasofya müzesi ilk duragimiz. Türkiye’deki en güzel Atatürk Evlerinden birisi olan Atatürk Köskünü geziyor ve fotografliyoruz. Trabzon’a özgü, gümüs kazaz ve hasir islerinin tanitilip satisinin yapildigi Saray Gümüste verilen serbest zamanin ardindan konaklama ve aksam yemegi için Trabzon da bulunan otelimize hareket ediyoruz.   

 

6.GÜN Tirebolu Çay Fabrikasi – Ordu Boztepe                                                            

Otelde alacagimiz kahvaltinin ardindan Tirebolu’ya hareket ediyoruz. Mikroklima iklim özelligi dolayisiyla kaliteli çayi ile meshur Tirebolu Çay Fabrikasinda mola veriyoruz. Fabrikada üretim hakkinda bilgi alip fabrika gezisi sonrasi satis magazasindan alisveris yapmak için serbest zaman veriyoruz. Giresun üzerinden Ordu’ya dogru yola koyuluyoruz. Teleferik ile Ordu Boztepe’ye çikiyoruz. Boztepe’den Ordunun deresini, denizini, ormanini, daglarini kisaca tüm sehri seyredip kahve molasi veriyoruz. Serbest zamanin ardindan Findik ürünlerini bulabileceginiz Findik Satis Magazasina ugruyoruz ve Findik alisverisini tamamlayip, Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrardan gözünüzde canlandirabileceginiz Karadeniz sahil yolundan Mersine hareket ediyoruz.

TARİH BİLGİSİ

DOGU KARADENIZ TURU

YAYLALAR - BATUM

04 – 10 Temmuz 2018

11 – 17 Temmuz 2018
18 – 24 Temmuz 2018
25 – 31 Temmuz 2018
01 – 07  Agustos 2018
08 – 14 Agustos 2018
15 – 21 Agustos 2018
22 – 28 Agustos 2018
29 –Agust-04 Eylü 2018
05 – 11 Eylül 2018
12 – 18 Eylül 2018

TURA ÇIKARKEN

  • ( Tercihen önceden giyilmiş ) Rahat edebileceğiniz ayakkabı , terlik , mayo , hırka ve şemsiye ve yagmurluk alınması ,
  • Kişisel bakım araçlarının ( diş macunu , kozmetik ürünleri , kişisel temizlik malzemeleri , rutin kullanılan ilaçlar ) alınması ,
  • Telefon defteri , harita , not defteri , kalem ve bunun gibi gerekli olacak eşyaların alınması ,
  • Güneş gözlüğü , cep telefonu & sarj aleti , el feneri , pil , güneş gözlüğü ve alarmlı saat alınması
  • Kesinliklikle Nüfus cüzdanı ve var ise banka kartlarının alınması.

EVDEN ÇIKARKEN

Evden çıkarken tüp , ocak , buzdolabı , kapı ve pencerelerin sıkı kapatıldığından emin olunması ve evcil hayvan sahibi iseniz yakın bir akrabanız veya komşunuza evde olmayacağınız gün kadar bırakılıp ihtiyaçlarının komşunuza veya akrabanıza teslim edilmesi.