Adresimiz :

Bahçelievler Mh. GMK Bulvarı Rastgeldi Apt. A Blok Kat:2 No:5 Yenişehir / MERSİN.

Bizi Arayın :Tel/Fax : 0324 327 30 71-72


Gsm : 0534 794 58 78

Bize Mail Atın :info@jeitatravel.com


Yurtdışı Tur Detayları

FANTASTIK BALI TURU

Hayati bir yolculuk olarak tanimlayanlar için Bali’nin ormanlari bilinmeze, denizi maceraya, tapinaklari iç dünyaya, ve kültürü hayranliga dogru bir yolculuktur. Bugün tüm dünyada üne kavusmus olan Bali Masaji’ni üstatlarinin elinden deneyimlemek; sehri filler üzerinde turlamanin heyecanini yasamak, yerel mutfagin baharatlarla bezeli seçkilerini tatmak için harekete geçin

Tel/Fax :

0324 327 30 71-72

Fiyat Bilgileri

799 EURO

Genel Bilgiler

1. Gün
Istanbul >> Bali
13 Mar 2019 Çarsamba
Bali turu birinci gününde, tropik sahillerin güzelligini görür görmez tüm uçus yorgunlugunu unutuyorsunuz. Bu güzel manzaranin keyfini daha da fazla çikartabilmek için, tatilinize Besakih Tapinagi ziyaretiyle baslamanizi tavsiye ederiz. “Tüm tapinaklarin anasi” olarak bilinen Besakih Tapinagi, Bali’deki en yüksek yerlerden biri. Shiva, Brahma ve Vishnu tanrilarina adanan tapinak, tüm adayi çepeçevre görebilmenizi sagladigi gibi, essiz tarihçesi ile de sizi büyülemeyi basariyor.
2. Gün
Bali
14 Mar 2019 Persembe
Bali turu ikinci gününde, gezmeye, adayi tanimaya ve tapinaklari ziyaret etmeye devam edebilirsiniz. Denizin ortasindaki küçük kayaliklarin üzerine kurulu onlarca tapinaktan en etkileyici olani, Tanah Lot. Çogu kartpostal üzerinde de resmini görebileceginiz bu tapinagin, denizin öfkeli ruhlarina karsi Bali’yi koruduguna inaniliyor. Günü burada tamamlamanizi ve gün batimini yine tapinak içinde görüntülemenizi siddetle tavsiye ederiz.
3. Gün
Bali
15 Mar 2019 Cuma
Bali turu üçüncü gününde, degisik bir seyler yapmanin tam zamani. Güne Tegallalang pirinç tarlalarini ziyaret ederek baslamanizi tavsiye ederiz. Yol boyunca siralanmis alisveris merkezlerini ve restoranlari geçtikten sonra, sizi yemyesil pirinç tarlalari karsiliyor. Manzara muhtesem, Bali ziyaretinizdeki en unutulmaz fotograflari burada çekeceginizi düsünüyoruz. Günün geri kalaninda Ubud Maymun Ormani ziyareti yapabilirsiniz. Gri kuyruklu makak maymunlarinin özgürce gezindigi bu orman, ayni zamanda yörenin ilkel kabilelerine de ev sahipligi yapiyor.
4. Gün
Bali
16 Mar 2019 Cumartesi
Bali turu dördüncü gününde, biraz alisveris yapmaya ne dersiniz? Ubud Sanat Pazari, tam olarak aradiginiz sey. Her gün açik olan pazarda, hem yöresel ürünler ve hem de ikinci el esyalar satisa sunuluyor. Gerçek Hint ipeginden imal edilmis kiyafetler almak için, daha iyi bir yer bulmaniz mümkün degil. Günün kalaninda, Bali safari turuna çikarak koruma altina alinmis altmistan fazla vahsi hayvani, kendi dogal ortamlarinda gözlemlemeniz mümkün.
5. Gün
Bali
17 Mar 2019 Pazar
Otelinizde yapacaginiz sabah kahvaltisinin ardindan çevre gezileri ve alisveris için tam gün serbest zamaninizi dilediginizce degerlendirebilirsiniz. Deniz, kum ve günes keyfinin yani sira arzu eden konuklarimiz ekstra olarak alabilecegi geziler hakkinda, ekstra geziler, nereye gidilir ve ne yapilir bölümlerinden inceleyerek fikir alabilirler.
6. Gün
Bali
18 Mar 2019 Pazartesi
Otelinizde yapacaginiz sabah kahvaltisinin ardindan çevre gezileri ve alisveris için tam gün serbest zamaninizi dilediginizce degerlendirebilirsiniz. Deniz, kum ve günes keyfinin yani sira arzu eden konuklarimiz ekstra olarak alabilecegi geziler hakkinda, ekstra geziler, nereye gidilir ve ne yapilir bölümlerinden inceleyerek fikir alabilirler.
7. Gün
Bali >> Istanbul
19 Mar 2019 Sali
Otelinizde yapacagimiz sabah kahvaltisinin ardindan çevre gezileri ve alisveris için serbest zamaninizi dilediginizce degerlendirebilirsiniz.
Misafirlerimizin uçus saatlerinden 3 saat önce otellerinden alinarak transferleri gerçeklesecektir.
Yolculugumuz gece de devam edeceginden aksam yemegi uçakta yenecek ve gecelememiz uçakta olacaktir.

 
8. Gün
Istanbul
20 Mar 2019 Çarsamba
Istanbul’a varisinizi takiben seyahatiniz son bulacaktir.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
 • Oda Kahvalti Konaklama
 • Uçuslar
 • Havalimani Vergileri
 • Havalimani > Otel > Havalimani Transferleri
 • Mesleki Sorumluluk Sigortasi
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasinda katilim gösteceginiz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarindaki yurtdisi çikis harciniz
 • Ücretli olmasi halinde, uçus sirasindaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kisisel harcamalariniz
 • Otellerin uyguladigi günlük sehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkis saatinden en az 2 saat önce havalimaninda hazir bulunmaniz gerekmektedir.
 • Otellere giris saatleri 14:00 –15:00, çikis saatleri 12:00 dir.
 • Triple odalarda (3 kisilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetiskin ile ayni oda da konaklama yapildigi takdirde geçerlidir.
 • Hava sartlarina ve mücbir sebeplere bagli olarak uçuslar gerçeklesmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu degildir.
 • Otellerin uyguladigi günlük sehir vergileri (city tax) tur fiyatlarina dahil degildir, ülkenin belirlemis oldugu kurallar geregi direkt otele ödenmektedir.

TARİH BİLGİSİ

13/03/2019-19/03/2019

TURA ÇIKARKEN

 • ( Tercihen önceden giyilmiş ) Rahat edebileceğiniz ayakkabı , terlik , mayo , hırka ve şemsiye ve yagmurluk alınması ,
 • Kişisel bakım araçlarının ( diş macunu , kozmetik ürünleri , kişisel temizlik malzemeleri , rutin kullanılan ilaçlar ) alınması ,
 • Telefon defteri , harita , not defteri , kalem ve bunun gibi gerekli olacak eşyaların alınması ,
 • Güneş gözlüğü , cep telefonu & sarj aleti , el feneri , pil , güneş gözlüğü ve alarmlı saat alınması
 • Kesinliklikle Nüfus cüzdanı ve var ise banka kartlarının alınması.

EVDEN ÇIKARKEN

Evden çıkarken tüp , ocak , buzdolabı , kapı ve pencerelerin sıkı kapatıldığından emin olunması ve evcil hayvan sahibi iseniz yakın bir akrabanız veya komşunuza evde olmayacağınız gün kadar bırakılıp ihtiyaçlarının komşunuza veya akrabanıza teslim edilmesi.